Gospodar?

Nekategorizirano

Ja seveda! Pankrti in Pero Lovšin so že davno povedali skoraj vse. “Sej ne veste, kva delate! Sej ne vemo, kva delamo! En nas more vodit.“ Točno. Ljudje brez Gospodarja so razpršeno kardelo ovac. Z Gospodarjem so usmerjeno kardelo ovac. Razlika? Niti ne. LJUDJE VERJAMEJO TISTEMU, KAR ŽELIJO VERJETI. ZATO SE JIM ZLAHKA DA TISTO,...

Pozabljeno geslo

Vnesite svoj e-naslov ali uporabniško ime (ki ste ga izbrali ob registraciji) in na e-naslov vam bomo poslali navodila za obnovitev gesla.

Vnesite uporabniško ime ali e-naslov.
Že imate prijavne podatke? Prijavite se TUKAJ.
Še nimate uporabniškega računa za dostop do člankov? Registracijo uredite TUKAJ.
Meni