Ko bodo ukinili fiat valute* in jih zamenjali z digitalnimi, nas bodo z enim klikom spremenili v neosebo, ki lahko le še umre. Digitalne valute pa bodo kot zajca iz klobuka povlekli pred NPC-ji kot rešitev iz hiperinflacije, ki so jo sami povzročili. Že pred koncem tega leta bomo zelo verjetno imeli trimestno inflacijo. Morda...
Pozabljeno geslo
Vnesite svoj e-naslov ali uporabniško ime (ki ste ga izbrali ob registraciji) in na e-naslov vam bomo poslali navodila za obnovitev gesla.
