Ne vidim smisla v zaprtih očeh – v nas bo treščilo kot tovornjak na prehodu za pešce

Nekategorizirano

Ko bodo ukinili fiat valute* in jih zamenjali z digitalnimi, nas bodo z enim klikom spremenili v neosebo, ki lahko le še umre. Digitalne valute pa bodo kot zajca iz klobuka povlekli pred NPC-ji kot rešitev iz hiperinflacije, ki so jo sami povzročili. Že pred koncem tega leta bomo zelo verjetno imeli trimestno inflacijo. Morda...

Pozabljeno geslo

Vnesite svoj e-naslov ali uporabniško ime (ki ste ga izbrali ob registraciji) in na e-naslov vam bomo poslali navodila za obnovitev gesla.

Vnesite uporabniško ime ali e-naslov.
Že imate prijavne podatke? Prijavite se TUKAJ.
Še nimate uporabniškega računa za dostop do člankov? Registracijo uredite TUKAJ.
Meni