Pravni idiotizem se stopnjuje, odgovornost in inteligenca, kar ju je še ostalo, skoraj nič, hitro drsita strmo navzdol


Tole je novinarka naslovila na ministrstvo za delo; To: MDDSZ SOJ <[email protected]>Subject: FW: Prošnja, Tednik TVS Pozdravljeni, za oddajo Tednik pripravljam prispevek o delavcih, ki so bili v času epidemije Covida-19 odpuščeni, ker so zavračali dokazovanje izpolnjevanja PCT pogojev na delovnem mestu. Prosim za kratek pogovor s pristojno osebo ministrstva za delo na to temo....

Prijava

Za dostop do objav je potrebna prijava. Prijava ni mogoča brez predhodne registracije, zato se lahko prijavijo samo že registrirani uporabniki. Prijavite se s svojim uporabniškim imenom oz. e-naslovom in geslom, ki ste ga vpisali ob registraciji.

Meni