Čezfašizem – in banalnost zla


ČE NE BI VIDEL IN SLIŠAL, MORDA NE BI NITI VERJEL!!! !!!!! ((PS: Menda je Quebec, kar bi bilo logično, naslov bojda rahlo zavaja.) “Why should we pay cash everywhere with banknotes instead of a card? – If I have a $50 banknote in my pocket, go to a restaurant and pay for dinner with...

Pozabljeno geslo

Vnesite svoj e-naslov ali uporabniško ime (ki ste ga izbrali ob registraciji) in na e-naslov vam bomo poslali navodila za obnovitev gesla.

Vnesite uporabniško ime ali e-naslov.
Že imate prijavne podatke? Prijavite se TUKAJ.
Še nimate uporabniškega računa za dostop do člankov? Registracijo uredite TUKAJ.
Meni