DA NE BI BILO KAKRŠNEGA KOLI NEPOSRAZUMA – IN KER JE DOVOLJ TEGA!


STOP IN NE SLEHERNI VRSTI IN OBLIKI NASILJA! Oblasti do ljudi, ljudi do oblastnikov, ljudi do ljudi in kogarkoli nad biločem! Bolj jasno to ne more biti! Zakaj stavki o tem? Ker se MORAM v tej družbi in v teh okoliščinah znova in znova ponavljati TUDI O TEM!

Pozabljeno geslo

Vnesite svoj e-naslov ali uporabniško ime (ki ste ga izbrali ob registraciji) in na e-naslov vam bomo poslali navodila za obnovitev gesla.

Vnesite uporabniško ime ali e-naslov.
Že imate prijavne podatke? Prijavite se TUKAJ.
Še nimate uporabniškega računa za dostop do člankov? Registracijo uredite TUKAJ.
Meni