DA NE BI BILO KAKRŠNEGA KOLI NEPOSRAZUMA – IN KER JE DOVOLJ TEGA!


STOP IN NE SLEHERNI VRSTI IN OBLIKI NASILJA! Oblasti do ljudi, ljudi do oblastnikov, ljudi do ljudi in kogarkoli nad biločem! Bolj jasno to ne more biti! Zakaj stavki o tem? Ker se MORAM v tej družbi in v teh okoliščinah znova in znova ponavljati TUDI O TEM!

Prijava

Za dostop do objav je potrebna prijava. Prijava ni mogoča brez predhodne registracije, zato se lahko prijavijo samo že registrirani uporabniki. Prijavite se s svojim uporabniškim imenom oz. e-naslovom in geslom, ki ste ga vpisali ob registraciji.

Meni