Gospodar?

Nekategorizirano

Ja seveda! Pankrti in Pero Lovšin so že davno povedali skoraj vse. “Sej ne veste, kva delate! Sej ne vemo, kva delamo! En nas more vodit.“ Točno. Ljudje brez Gospodarja so razpršeno kardelo ovac. Z Gospodarjem so usmerjeno kardelo ovac. Razlika? Niti ne. LJUDJE VERJAMEJO TISTEMU, KAR ŽELIJO VERJETI. ZATO SE JIM ZLAHKA DA TISTO,...

Prijava

Za dostop do objav je potrebna prijava. Prijava ni mogoča brez predhodne registracije, zato se lahko prijavijo samo že registrirani uporabniki. Prijavite se s svojim uporabniškim imenom oz. e-naslovom in geslom, ki ste ga vpisali ob registraciji.

Meni